.

.

New
голема големина една бела големина XL - XXXL девојка чипка Жените Секси Thongs G-string Гаќи Кратко За Дами долна облека на жените 3pcs ZHX75

голема големина една бела големина XL - XXXL девојка чипка Жените Секси Thongs G-string Гаќи Кратко За Дами долна облека на жените

DEN 86.00
DEN 114.72

Стока
Достапно.

Може ли да се меша бои во ист стил објект?
-Да, обично многу предмети имаат некои различни бои.мулти боја значи случаен боја 3. Ако не, ние обично само испратите објектот бои како што е прикажано како ќе ги нарачате.Бидејќи на различни мерења на локации,неговата може да биде 1-2cm грешки.Ние може да не обезбеди следење на информации (помалку од 10usd)
4.можеби има малку хроматските аберации со камерата 2.Овој член е без мало пакет за да се спаси тежина
5.Ние ги испратите по случаен избор на боја
6.големина на табелата, големина 1/2waist должина XS 24-26cm S 26-30cm М 28-30cm L 30cm XL 32cm XXL 32-34cm XXXL 32-36cm XXXXL 32-38cm XXXXXL случаен избор ЕДНА ГОЛЕМИНА големина 1. Дали треба да се платат увозните тарифи?
-Тоа зависи од вашата земја на увоз и извоз политики, ако тарифа резултираше, тоа треба да бидат платени од страна на купувачот. Значи, ако сакате да се меша во различни бои, ве молиме забелешка која бои сакате кога ставање на вашата нарачка. Ако сум направил цел, може да ми испратите објектот слики без жиг?
-Се разбира, Ние може да ви испрати на објектот слики без жиг ако сакате, но морате да ни кажете кога ставање на вашата нарачка.Големината неколку големи или мали, тоа е нормално ,бидејќи нејзините направени од страна на човекот страна ,ако не сакате pls воопшто не се направи цел
3. Ние ќе ги прогласи ниска вредност за вас да плаќаат малку тарифи. Дали вие не падне на превозот?
-Да, Ние може да се направи dropshipping на светот за вас, само да се стави во вашите клиенти адреса кога ставате ред.

Детали

Големина:
One Size
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Чипка
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Бренд Име:
rumila
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
g-string камшик
Гаќи Тип:
Кратко
Пораст Тип:
низок Пораст
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Име:
g-string камшик
Пакување:
една десетина различна боја и големина на кратко
Снабдување Тип:
Долна облека гаќи, кратко во парк
Пакет:
OPP вреќа
Пол:
Жените
Стил:
Моден
квалитет:
добро
боја:
Бела
Свеж

Избор на клиенти