.

.

New
Bqueen 2017 Секси Дише Едноставна Стомакот Висок Пораст Големи Димензии Дами Тенка Долен Веш Гаќи

Bqueen 2017 Секси Дише Едноставна Стомакот Висок Пораст Големи Димензии Дами Тенка Долен Веш Гаќи

DEN 527.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
L, XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Бренд Име:
Bqueen
Пораст Тип:
Висок Пораст
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Lycra,Spandex,Модални
Декорација:
Никој
Гаќи Тип:
Кратко
Материјал Состав:
Модални,Lycra, Spandex
Број На Модел На:
nk008
Свеж

Избор на клиенти