.

.

New
iiniim Сина Mens долна Облека на Ниски Пораст Чипка Флорални Булбус Торбичка G-string Бикини долна облека Кратко Геј Мажи Underpant долна Облека Гаќи

iiniim Сина Mens долна Облека на Ниски Пораст Чипка Флорални Булбус Торбичка G-string Бикини долна облека Кратко Геј Мажи Underpant

DEN 144.00
DEN 168.96

Стока
Достапно.

Секси Mens долна Облека долна облека Гаќи Геј Mens Печати Чипка G-string Thongs Низок пораст Lacework Дише Краток долна облека
Сет Вклучуваат : 1 Pc Mens G-string
Состојба : Нова без ознака
Материјал : Полиестер, Чипка
Боја : Multicolor(како слики show)
Карактеристики :
Мажите G-string Бикини долна облека.
Еластичен појас и на ниски пораст дизајн.
Чипка флорални шема булбус торбичка.
Еластичен материјал, флертувачки и удобен за носење.
Совршен за долна облека ноќ или само задоволство.
Една Големина : Половината : 66-96cm/26.0-инчен 38.0
Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето. Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.

Детали

Стил:
Егзотични
Тип На Објект:
Гаќи
Бренд Име:
iiniim
Шаблон Тип:
Цврста
Кратко & Боксери:
Кратко
Декорација:
Чипка
Пол:
Мажи
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
Машка долна Облека G-string
Материјал:
Полиестер
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти