.

.

New
1pcs женски Гаќи Убаво Дното Удобно Лесна Дами Гаќи Дише им Помогнам на Секси долна облека на Жените Панталони Mujer 138#

1pcs женски Гаќи Убаво Дното Удобно Лесна Дами Гаќи Дише им Помогнам на Секси долна облека на Жените Панталони Mujer 138

DEN 287.00
DEN 573.12

Стока
Достапно.

Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
6) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас . За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Име : Удобно Лесна Дами Дише Гаќи
Долна Облека Во Боја : Боја На Кожата,Црна
Материјал : Ткаенини : Полиестер
Функција : се Водат добра,Нема деформација,Лесно да се мијат и брзо сушење
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Кликни тука за да се знае повеќе за плаќање во aliexpress
1) Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Земја Прибл. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.5 19 20 Страна должина 10 10 10.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Материјал Состав:
Бамбус Влакна
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Никој
Гаќи Тип:
Кратко
Број На Модел На:
138#
Пораст Тип:
низок Пораст
Материјал:
Полиестер
Гаќи:
долна облека на жените
Секси:
ropa внатрешни работи mujer
Стил:
Лолита Стил
секси жените panty:
string femme
Плус Големина Гаќи:
Tangas mujer
Бамбус Гаќи:
Задник подобрување на долна облека
Bragas гревот costuras mujer:
жените долен веш гаќи
sous vetement femme секси:
лесна гаќи
Боја Стил:
Бојата на кожата,Црна
гаќи жените многу:
Гаќи жените плус големина
Свеж

Избор на клиенти