.

.

New
HKOTIIK висок квалитет мода козметички торба патување козметика потреби боја ткиво кутија мажите миење на рацете торба

HKOTIIK висок квалитет мода козметички торба патување козметика потреби боја ткиво кутија мажите миење на рацете торба

DEN 225.00
DEN 321.60

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
21cm
Објектот Висина:
16cm
Бренд Име:
HKOTIIK
Објектот Ширина:
8cm
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Oxford
Објектот Тежина:
100g
Број На Модел На:
A51
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
Оксфорд ткаенина
Свеж

Избор на клиенти