.

.

New
FORUDESIGNS Жените сочинуваат Случаи Мали Козметички Кеси Кул Животно Лав Молив Торбичка Дете Девојки и Момчиња Канцелариски Училиште Материјали

FORUDESIGNS Жените сочинуваат Случаи Мали Козметички Кеси Кул Животно Лав Молив Торбичка Дете Девојки и Момчиња Канцелариски

DEN 391.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст.Можете да платите со Банковен налог, Western Union, Master Card, Visa, Зачувам, Кредитна картичка
2.

Детали

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот Тежина:
50g
Објектот Висина:
11cm
Стил:
Моден
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
K
Главен Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер
Објектот Ширина:
4.5cm
Обликот:
Кутија
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Објектот Должина:
22
Објектот:
жените шминка торба /деца молив кеси
Шема:
Кул Животно Лав печатење козметички случаи / молив случај
Употреба:
шминка торба/молив случај/пен торбичка/молив носителот
боја:
Како се покаже слика
Стил:
жените шминка случај,деца канцелариски материјал,училишни материјали
Свеж

Избор на клиенти