.

.

New
Unistyle корејски Голем Капацитет Toiletry Торба Козметички Торба Пакет Мулти-функционални Патување Пакет

Unistyle корејски Голем Капацитет Toiletry Торба Козметички Торба Пакет Мулти-функционални Патување Пакет

DEN 157.00
DEN 165.12

Стока
Достапно.


Unistyle корејски Голем Капацитет Toiletry Торба Козметички Торба Пакет Мулти-функционални Патување Пакет
ГОЛЕМИНА : 21*16*8cm
МАТЕРИЈАЛ : водоотпорен најлон.
ТИП : козметички торба.
Топло Совети Како Подолу
1. Пакет содржи : 1 x козметички торба
2. таму може да се 1-2cm нормално мерење на грешка.
3.Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од следи поставување

Детали

Бренд Име:
eTya
Главен Материјал:
Најлон
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
Водоотпорен Оксфорд
Број На Модел На:
lwt2017050902
Објектот Висина:
16cm
Објектот Должина:
21cm
Објектот Тежина:
0.13kg
Објектот Ширина:
8cm
Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот:
патување козметички организатор торба
број:
lwt2017050902
Материјал:
Водоотпорен најлон
Стил:
Јапонија и Кореја стил
Големина:
21*16*8cm
Тежина:
0.13 kg
Свеж

Избор на клиенти