.

.

New
Make Up Сунѓери Влажно и Суво Фондацијата 20sets/многу 10pcs/set Поголеми Влажни Латекс Слободни Songe Шминка Прав Издувам ПЕТ Други Шминка Производи

Make Up Сунѓери Влажно и Суво Фондацијата 20sets/многу 10pcs/set Поголеми Влажни Латекс Слободни Songe Шминка Прав Издувам ПЕТ

DEN 795.84

Стока
Достапно.


Производите се Прикаже Опис Големина : 65*38*7mm : Боја : Бела; материјал состав : Хидрофилна полиуретан; Продажбата на единица : 20sets/многу;10pcs/поставува; Нето тежина : 0.012 kg/a;0.24 kg/многу;;Маркетинг : трговија на Големо;
Превозот
1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;
2) 2kg или повеќе : обично ЕМС Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;
3). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
4). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење Служба DHL 2-4 дена www.dhl.com Fed Ex 2-4 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 2-4 дена www.ups.com ТНТ 2-4 дена www.tnt.com EMS 5-10 дена www.ems.com.cn Honk Post 5-10 дена www.hongkongpost.com
5). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде во 3 работни денови.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Детали

боја:
Бела
Тип На Објект:
Козметички Издувам
Бренд Име:
mesvl
Количина:
20sets
Материјал:
Хидрофилна Полиуретан
Големина:
10pcs/set
Број На Модел На:
Мали правоаголни
Свеж

Избор на клиенти