.

.

New
Ѓаволот Мода Есен Зима Steampunk Гроздобер Мажите Црна СТП Кожени Панталони Готик Рок Панк Секојдневен Опремени Панталони

Ѓаволот Мода Есен Зима Steampunk Гроздобер Мажите Црна СТП Кожени Панталони Готик Рок Панк Секојдневен Опремени Панталони

DEN 4280.00
DEN 5035.20

Стока
Достапно.

Ако купувачите не како објект или ако постои било избега, купувачите треба да контактирате со нас во рок од 2 дена по добивање на пратката. Рефундирање ќе се направи по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Ако постои било избега или оштетен, ве молиме да се земе слики на пакетот и го објектот и испратете ја на нас, по потврди проблем, ние ќе им понуди враќање на парите или замена.Ние ги испратите стока на светот од страна на e Packet,Кина Пост Воздух Mail,DHL,TNT,EMS,SF EXPRESS.
Плаќање
Начинот на кој ние ја прифати плаќања : Зачувам, Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Web Money, Western Union, Money Gram
Превозот
1.Превозот со e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (под 2kg) е бесплатен ,Превозот од DHL, TNT, EMS, SF ЕКСПРЕС ќе биде обвинет,тоа обично трае 7-10 дена да пристигне
Повратни информации
Ние ќе остави позитивни повратни информации за секој клиенти,во исто време, ве молиме да поминат неколку минути за да се остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи, предизвика сите 5 ѕвезди позитивни feedbak е навистина impotant за нас. Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да решаваат проблеми и да донесуваат купувачи да се чувствуваат задоволни, ви Благодариме!
Политика На Враќање
1. Сите врати ставки треба да бидат во оригинално пакување и клиентите треба да се обезбеди следење на број по испраќање врати пратката.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Моден
Дебелина:
Midweight
Број На Модел На:
PT03701 PT03702
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Ткаенина Тип:
Сатенски
Бренд Име:
ЕВА ДАМА
Панталона Стил:
Директно
Декорација:
Лажни Патентите
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Faux Кожа
Ткаенина состав:
45%СТП 55% Лепак
Сезоната:
Winterr Есен
Свеж

Избор на клиенти