.

.

New
Зимски Мода се Згусне руно Панталони Топло Плус Сомот Faux стп Кожени Панталони Човек Мотоцикл Joggers Хип Црна стп Sweatpants 090

Зимски Мода се Згусне руно Панталони Топло Плус Сомот Faux стп Кожени Панталони Човек Мотоцикл Joggers Хип Црна стп Sweatpants

DEN 1210.00
DEN 1728.00

Стока
Достапно.


Зимски Мода се Згусне руно Панталони Топло Плус Сомот Faux стп Кожени Панталони Човек Мотоцикл Joggers Хип Црна стп Sweatpants 090702

Детали

Големина:
30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
090702
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Лабава
Дебелина:
Руно
Декорација:
Џебови
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук,Faux Кожа
Половината Големина(во инчи):
2-4
Свеж

Избор на клиенти