.

.

New
Есен детски чевли девојки стп чевли деца Принцеза лак црна студент чевли принцеза чевли

Есен детски чевли девојки стп чевли деца Принцеза лак црна студент чевли принцеза чевли

DEN 1714.00
DEN 2016.00

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
1, 1.5, 2.5, 3, 3.5, 4, 10, 10.5, 11.5, 12, 12.5, 13.5
Возраст Опсег:
11T,12T,10T,7T,9T,5T,4T,6T,8T
Пета Тип:
Станот со
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Outsole Материјал:
Гума
Свеж

Избор на клиенти