.

.

New
Вистински овча јагне кожа краток тенок дизајнер јакна мотоцикл се сврти надолу јака женска пролет и есен black xs xxl

Вистински овча јагне кожа краток тенок дизајнер јакна мотоцикл се сврти надолу јака женска пролет и есен black xs xxl

DEN 7674.00
DEN 10808.16

Стока
Достапно.

100% Овча Јагне Кожа детали за производот

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Џебови,Патентите
Бренд Име:
Huiling
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Вистинска Кожа
Јака:
Пак надолу Јака
Моделирање на облека:
Тенок
Свеж

Избор на клиенти