.

.

New
2018 Нови Зимски Женска Вистинска Кожа Кратки Јакни Biker Ретро Долги Ракави Мотоцикл Тенок Одговара Женски Капути Плус Големина На Zip

2018 Нови Зимски Женска Вистинска Кожа Кратки Јакни Biker Ретро Долги Ракави Мотоцикл Тенок Одговара Женски Капути Плус Големина

DEN 10046.00
DEN 11039.52

Стока
Достапно.


Големина Должина Градите Рамо Ракав Модел Висина Модел Тежина М 49cm 84cm 38cm 60cm 155-160cm 44-48kg L 50cm 88cm 39cm 61cm 160-165cm 52-57cm XL 51cm 92cm 40cm 62cm XXL 52cm 96cm 41cm 63cm 160-165cm 60-65kg 3 XL 53cm 100cm 42cm 64cm 4 XL 54cm 104cm 43cm 65cm ЗАБЕЛЕШКА :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
(1cm=0.393 инчен, 1kg=2.2 lb)

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Монтажни Дел:
Никој
Број На Модел На:
Нови
Обвивка Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
demosi
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Патентите
Материјал:
Овча
Свеж

Избор на клиенти