.

.

New
Smiao 2018 Мода X-Долго Еден Гради Пролет Жените Кожна Јакна, Плус Големина Есен Faux Кожа Палто Женски Windbreaker 5XL

Smiao 2018 Мода X-Долго Еден Гради Пролет Жените Кожна Јакна, Плус Големина Есен Faux Кожа Палто Женски Windbreaker 5XL

DEN 2131.00
DEN 3552.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Јака:
О Деколте
Декорација:
Џебови
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
Smiao6701
Бренд Име:
Smiao
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Кожа
Стил:
Повик
Облека Должина:
X-Долго
боја:
Црвена, Црна, Сива
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL
Сезоната:
пролет, Есен,зима
клучни зборови:
жените кожна јакна, Jaqueta де couro feminino, жените палта,
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти