.

.

New
Пролет нови Овча Вистински Кожна јакна жените Секојдневен мотоцикл каки секси тенок патент ОЛ канцеларија женски кратки јакни грб

Пролет нови Овча Вистински Кожна јакна жените Секојдневен мотоцикл каки секси тенок патент ОЛ канцеларија женски кратки јакни

DEN 15744.00

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Рамо Градите, Половината Должина на Ракав S Е 36,5 84 72 48 59 М 37.5 88 76 49 60 L 38.5 92 80 50 61 XL 39.5 96 84 51 62
Мерење Во Инчи Големина Рамо Градите, Половината Должина на Ракав S 14.4 33.1 28.3 18.9 23.2 М 14.8 34.6 29.9 19.3 23.6 L 36.2 15.2 31.5 19.7 24.0 XL 15.6 37.8 33.1 20.1 24.4
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[43760]

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
ANJERAI ШЕЌЕР
Материјал:
Овча
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Мандарински Јака
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
КАКО-16
Декорација:
Патентите
Монтажни Дел:
Никој
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Свеж

Избор на клиенти