.

.

New
Touken Ranbu Онлајн Izuminokamikanesada Cosplay Дрвен Меч Фаза Перформанси Реквизити!

Touken Ranbu Онлајн Izuminokamikanesada Cosplay Дрвен Меч Фаза Перформанси Реквизити!

DEN 1344.00

Стока
Достапно.


Пред да го стави на ред.
1 : ве Молиме според големината на табелата за да го изберете соодветна големина.Ако не постои соодветна големина,ве молиме дај ни вашиот мерења,ние може да прилагодено за вас.Ако големината е премногу голема,Тоа ќе имаат обичај такса.
2 : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
3. Транспорт може малку бавно, понекогаш,ве молиме да се подготват вашиот костим однапред.Ако имате време на испорака, ве молиме да ни кажете кога ќе нарачате.
4. Ние се рачно изработени,па ние треба околу 7-10 работни дена за да го направи костимот,ако костимот е тешко да се направи,тоа може да е потребно повеќе време.Ако вашиот план датум е итна,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го стави на ред .
Целосна должина : 100 CM
Должина на ножот : 69 CM
се справи со должина : 26 CM

Детали

Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Материјал:
Дрво
Знаци:
Izuminokamikanesada
Тип На Објект:
Оружје И Оклоп
Извор:
Touken Ranbu Онлајн
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
DT052715
Свеж

Избор на клиенти