.

.

New
[АКЦИИ]Аниме Судбината Гранд Цел слика Џоан на лак Нерѓосувачки Копје White&Црно Знаме cosplay реквизити Висок Квалитет на Нови 2017 слободен брод

[АКЦИИ]Аниме Судбината Гранд Цел слика Џоан на лак Нерѓосувачки Копје White&Црно Знаме cosplay реквизити Висок Квалитет на Нови

DEN 5376.00

Стока
Достапно.

Ние може да обезбеди соодветна компензација. : ) Добра commuincation ќе донесе едни со други топлина. Од Експрес (ЕМС/FEDEX/DHL/DPEX) : околу 5-7 работни дена за повеќето земја, купувачот треба да додадете превозот надомест екстра. Ако овој предмет не е она што го сакате, pls чувајте го она што беше, и го испрати назад преку воздухопловната со следење Бр. Верувам нас, и ние може да ги реши проблемите.[АКЦИИ]Аниме Судбината Гранд Цел слика Џоан на лак Нерѓосувачки Копје White&Црно Знаме cosplay реквизити Висок Квалитет на Нови 2017 слободни брод Материјал : не ' Рѓосувачки и ткаенини
Нерѓосувачки е посилна од ЕВА материјал,кога Копје е 260cm долго,тоа нема да се наведнуваат надвор од форма~!!
Големина : 260cm Копје, 220cm*70cm Знаме
Ова вклучува
Еден Копје+Знаме, како збир како слика
Боја може да се разликуваат различни меѓу CRT и LCD екрани. Сепак, ние не може да гарантира точно време на испорака, поради обичај/post office што е надвор од нашата контрола. Други земји : 25-45days да пристигнат ние, исто така може да брод преку негово барање. Предмети ќе биде предаден, ние по добивањето на уплатата. Ние не плаќаме за било обичај такси. Ако објектот е прекината за време на превозот, pls контактирајте со нас.
Сликата е само за референца,ве молиме да се направи вистинскиот објект како стандард
Врати 1. Контактирајте со Нас на Што обрнуваме внимание се да биде најдобро ebay продавачот ,дали контактирате со нас ако имате било барање или прашање.

Детали

боја:
Бела, Црна
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Оружје И Оклоп
Знаци:
Џоан на лак
Материјал:
нерѓосувачки
Извор:
судбината гранд цел
Карактер:
Џоан на лак
Акции:
Yes
Копје:
Нерѓосувачки 260cm
F:
Ткаенина 220cmX70cm
Содржина:
Копје+Знаме
Свеж

Избор на клиенти