.

.

New
Мотоцикл Трки Пар 7/8 HandleBars Клип ons 43mm Одговара За BUELL М2 Циклон 4 Боја НОВ Бесплатен Превозот

Мотоцикл Трки Пар 7/8 HandleBars Клип ons 43mm Одговара За BUELL М2 Циклон 4 Боја НОВ Бесплатен Превозот

DEN 1537.00
DEN 2134.56

Стока
Достапно.

Мерка дијаметар на дупки во акции handlebars и изберете соодветен вежба малку.
6) Пред целосно затегнување на монтажа завртки, треба да прст заостри завртки, така што јазот меѓу двете половини на clipon е дури и на двете страни. Конечно, се стегне малку болт за handlebar. Доколку ставката што сте го нареди е дефектен, не контактирате во рамките на гарантниот период,ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква функционалност на прв. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете ни пет ѕвездички,бидејќи позитивни повратни информации и пет ѕвездички се она што се залага за. БИЛО СПОСОБНОСТА НА CLIP-ЗА ДА СЕ ЛИЗГА МОЖЕ ДА ПРЕДИЗВИКА ГУБЕЊЕ НА КОНТРОЛА НА МОТОЦИКЛ И СЕРИОЗНИ ПОВРЕДИ ИЛИ СМРТ. НЕУСПЕХОТ ДА СЕ ПОСЛУША ОВИЕ ПРЕДУПРЕДУВАЊА МОЖЕ ДА ПРЕДИЗВИКА ГУБЕЊЕ НА КОНТРОЛА НА МОТОЦИКЛ И СЕРИОЗНИ ПОВРЕДИ ИЛИ СМРТ. Следната, сит сите две завртки со клуч, а потоа се стегне еден напред завртки тесни. Несоодветна инсталација, и/или неуспехот да се усогласат со сите предупредувања и упатства може да предизвика губење на контрола и сериозни повреди или смрт. ПРОИЗВОДИ, АКО НЕ СЕ ВО МОЖНОСТ ДА ГО СТОРИ ТОА ВО СОГЛАСНОСТ СО СИТЕ ИНСТРУКЦИИ И ПРЕДУПРЕДУВАЊА. 3) Лизгајте го контролира лабаво во место, истакнувајќи дека костец треба да заврши во право, каде пластични крајот plug ги исполнува алуминиум. НЕ РАБОТАТ МОТОЦИКЛ СО ЛИЗГАЊЕ КЛИП-НА. Неуспехот на возачот да се прилагодат на овие промени може да предизвика губење на контролата, и сериозни повреди или смрт.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете. 4) Отстрани две стегање завртки на секој clipon и обезбедување на главната clipon тело на вилушка цевка, прстот се тесни. DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3-7 дена.5 cm
Бар Големина : 22mm/Aprx 7/8 инчи
Вилушка Стеги Дијаметар : 43mm
Во Боја : Злато /Црна /Сребрена
Економски Замена Handlebar Со Неверојатна Сила
CNC Изработени Од T6061-T6 Палка Алуминиум
Тешко Anodised Завршувањето За Зголемување На Долговечноста
Ергономски Дизајн Минимизира Замор И Неудобност, Преку Создавање На Оптимални Јава Позиција
Од не ' рѓосувачки Челик сврзувачки елементи и Delrin Пластични Завршува Додадете Завршувањето Допира
Отстранлив Handlebar & Прилагодливи Движење прв план и Исхрана
Лесно да го Инсталирате, Вклучувајќи Инсталација Настава
Пакет : Еден Пар(Лево и Право) 4 БОЈА
Clipon Инструкции За Инсталација
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ за Инсталација и употреба на некои Zpmoto Технологии, Inc.

Детали

боја:
Црна, Злато, Сребро, Црвениот
Тип На Објект:
Костец
Име На Модел:
КЛИПОТ ONS
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
CNC Алуминиум
Објектот Ширина:
8.5inch
Објектот Дијаметар:
30inch
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Должина:
29.5inch
Објектот Висина:
3.85inch
Тип На Објект:
Костец
Потекло:
Кина (Копно)
Количина:
Еден Пар(Лево И Право)
Вилушка Стеги Дијаметар:
43mm
Прачка долга:
29.5 mm
is_customized:
Yes
Clip-ons Боја:
Злато /Црна /Сребрена/Црвена
Име на производ:
Универзална Клип Ons Handlebars
Мотор За:
За BMW BUELL DUCATI KAWASAKI KTM SUZUKI MOTO GUZZI ТРИУМФ ЈАМАХА
Свеж

Избор на клиенти