.

.

New
Загреан Костец Внесува Handlebar Рака Warmers Одговара на Универзална Контрола АТВ Мотоцикл

Загреан Костец Внесува Handlebar Рака Warmers Одговара на Универзална Контрола АТВ Мотоцикл

DEN 277.92

Стока
Достапно.

100% сосема нов и висок квалитет Ако ладни раце се прават вашиот живот мизерија кога сте на пат, тоа е време да се почувствува топлина со овие лепило загрева влошки кое се држи под вашиот мотор е костец да ги Задржи вашите раце топло во ладно време Флексибилни и лепило, на влошки одговара под костец без да предизвика било каква загуба на контрола Брзо загревање време Работа со сите велосипеди загреана влошки дојде со поврзување на каблите и за вклучување/исклучување. Ве молиме имајте предвид дека жици инструкции не се вклучени но може да се најдат упатства на интернет, и тоа само треба да ве однесе 10 до 15 минути за да се жица во. Алтернативно, било механичар или електричар ќе биде во можност да им помогне на Пакет големина : 2 загрева зафат влошки за мотоцикли, поврзување на жици, on/off прекинувач, отпорни на топлина опфаќа Не страдаат од било подолго - добиете вашата загрева handlebar зафат влошки сега Влезен напон : Моќност : 15 W*2 Големина : 92mm x 84mm Количина : 1 сет Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме! Пакетот вклучува : 2 x Загрева зафат влошки (со поврзување на каблите и за вклучување/исклучување) 2 x отпорни на Топлина опфаќа

Детали

Бренд Име:
QILEJVS
Име На Модел:
31279
Тип На Објект:
Костец
Свеж

Избор на клиенти