.

.

New
250cc atv quad педалот за гас за домување js250 atv250 jianshe додатоци бесплатен превозот

250cc atv quad педалот за гас за домување js250 atv250 jianshe додатоци бесплатен превозот

DEN 912.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Костец
Бренд Име:
KOOL БУМ
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Должина:
5inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Име На Модел:
JS250
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
Легура
Објектот Висина:
1inch
Свеж

Избор на клиенти