.

.

New
CNC Палка Волан Матични Орев За CR125R CR250R CRF250R CRF250X CRF450R CRF450X Мотоцикл Enduro Dirt bike Off Road

CNC Палка Волан Матични Орев За CR125R CR250R CRF250R CRF250X CRF450R CRF450X Мотоцикл Enduro Dirt bike Off Road

DEN 561.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.

можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. Alipay е Prefered. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
CNC Палка Волан Матични Нут
100% Сосема Нов
Боја : Како на сликата
Материјал : Алуминиум 6061
Одговара :
CR125 R/250 R 01-07
CRF250 R 04-16
CRF250 X 04-16
CRF450 R 02-16
CRF450 X 05-16
1.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.

Детали

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
SNB01
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.05kg
Тип На Објект:
Костец
Свеж

Избор на клиенти