.

.

New
Мотоцикл Универзална Волан Амортизерите Патот SD000, УЛИЧНИ Трки Прилагодливи Сребро Стабилизатор,Моторни Управува Делови За BMW S1000

Мотоцикл Универзална Волан Амортизерите Патот SD000, УЛИЧНИ Трки Прилагодливи Сребро Стабилизатор,Моторни Управува Делови За

DEN 2497.00
DEN 2870.40

Стока
Достапно.

Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер. Ако соодветна замена не е достапна, делумно враќање на средствата ќе бидат издадени преку Плати богатство.
· Сосема Нов резервни објект. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија.Ние брод во светот Преку Воздух-Mail,времето за Испорака е 8-28 работни дена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Доколку купувачот не сакаат ниту замена, ниту делумно враќање на средствата, но сакаат враќање, купувачот треба да биде одговорен за сите враќање брод трошоци.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Препорачуваме да се инсталира на велосипед кој е над 600cc.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете ни пет ѕвездички,бидејќи позитивни повратни информации и пет ѕвездички се она што се залага за.Ние се наоѓа во Гуангжу, најголемиот електроника пазарот на Кина. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ако не сте задоволни со вашиот шопинг искуство,ве молиме контактирајте со нас пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас како е можно поскоро.

Детали

Име На Модел:
Универзална
Објектот Должина:
25inch
Објектот Ширина:
6inch
Објектот Висина:
2inch
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
3inch
Тип На Објект:
Костец
Бренд Име:
GFYSHIP
Тип На Објект:
Костец
боја:
Сребро.
Количина:
1 buc
is_customized:
Yes
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха,Suzuki,BMW,Хонда,Ducati,Победа,Победа,Aprilia
мото додатоци:
Ohlinss Волан Амортизерите SD 000
Свеж

Избор на клиенти