.

.

New
Виолетова 7/8 22mm Handlebar Гума Еден Гас Рака Костец За Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха Нинџа KTM KX KLX KLR YZF YZ АТВ

Виолетова 7/8 22mm Handlebar Гума Еден Гас Рака Костец За Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха Нинџа KTM KX KLX KLR YZF YZ АТВ

DEN 345.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Карактеристики :
Состојба : Сосема Нов Материјал : Палка Алуминиум и Гума Боја : Виолетова Еден Гас ( ве молиме проверете ја вашата акции гас вид за сигурно ) Количина : Еден Пар (Лево и Десно) Lenth (приближно) : 5" (128mm) Дупка со Дијаметар : 7/8" (22mm) јас nstructions не се вклучени . Fitment : Одговара Најмногу на Мотоцикли со 7/8 " Handlebars ве молиме проверете со вашиот велосипед гас тип и да се справи бар големина за да се обезбеди тоа може да се вклопат .

Детали

Бренд Име:
MAIZHI
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип На Објект:
Костец
Свеж

Избор на клиенти