.

.

New
Топла Продажба Мотоцикл Хром 1 Handlebar мотор Рака Костец Одговара на Kawasaki Хонда Suzuki Јамаха Палка Алуминиум & ПВЦ

Топла Продажба Мотоцикл Хром 1 Handlebar мотор Рака Костец Одговара на Kawasaki Хонда Suzuki Јамаха Палка Алуминиум & ПВЦ

DEN 1378.00
DEN 1584.00

Стока
Достапно.

Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) . Ви благодариме за вашето разбирање.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. за превозот безбедно.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.

Детали

Тип На Објект:
Костец
Објектот Висина:
22cm
Име На Модел:
За Kawasaki Хонда Suzuki Јамаха
Објектот Ширина:
22cm
Објектот Должина:
119cm
Објектот Дијаметар:
22cm
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка Алуминиум & ПВЦ !Лесна инсталација!
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
GFYSHIP
Тип На Производ:
За Kawasaki Хонда Suzuki Јамаха
Свеж

Избор на клиенти