.

.

New
Бесплатен превозот 1 Пар Мотоцикл 1 25мм Рака Костец За Харли FLTR Роуд Глајд Кастом Спортските Nightster Roadster 1200

Бесплатен превозот 1 Пар Мотоцикл 1 25мм Рака Костец За Харли FLTR Роуд Глајд Кастом Спортските Nightster Roadster 1200

DEN 976.00
DEN 1027.68

Стока
Достапно.


Карактеристики : Висок Квалитет Рака Костец Лесно Замена Состојба : Сосема Нови во Кутија Инструкции : Не се Вклучени Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум Количина : 1 Пар (Лево и Десно) Боја : Црна
Fitment : 1" Инчен Handlebars Лево и Десно Професионална Инсталација се Препорачува
Компатибилност
Харли Дејвидсон FLTR Роуд Глајд Кастом

Детали

Тип На Објект:
Костец
Бренд Име:
MAIZHI
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти