.

.

New
30pcs DIY Фризура Bendy Косата Алатки Пластични Curler Ролери Мека Стап Спирала Салон Коса Curlers За Меки Кадрици

30pcs DIY Фризура Bendy Косата Алатки Пластични Curler Ролери Мека Стап Спирала Салон Коса Curlers За Меки Кадрици

DEN 412.00
DEN 588.96

Стока
Достапно.

Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме. Пакет се вклучени : 30pcs ролки ( случаен боја), време на Испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се реши овој проблем. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди.) : Должина 24cm, со Дијаметар од 1. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Детали

Тип:
Bendy Ролки
Количина:
5pcs
Материјал:
Пластични
Применливи коса:
сите
Големина:
24cm
Тип На Објект:
Други
Свеж

Избор на клиенти