.

.

New
Висок квалитет на 50 парчиња Сребро Рамни Метални Еден Prong Алигатор Коса Клипови Barrette за Лакови DIY додатоци шноли додатоци

Висок квалитет на 50 парчиња Сребро Рамни Метални Еден Prong Алигатор Коса Клипови Barrette за Лакови DIY додатоци шноли додатоци

DEN 70.00
DEN 116.64

Стока
Достапно.

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. да 18 : 00часот. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. )
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO).

Детали

боја:
32-милиметри, 35mm, 40mm, 45mm, 55мм, 65mm, 75мм
Материјал:
Метал
Големина:
32-75cm
Количина:
50pcs
Тип На Објект:
косата клип
Свеж

Избор на клиенти