.

.

New
2018 Жените Домот Пеперутка Остава Боби Pin Мода Hairpin Кристал Коса Стап JUL31_50

2018 Жените Домот Пеперутка Остава Боби Pin Мода Hairpin Кристал Коса Стап JUL31_50

DEN 79.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиумски, Кристал Боја : (се прикажува како на сликата) Тип : Боби Pin Формашема : Пеперутка Лист Пол : Жените Големина : прибл. 4cm*4.5 cm*11cm / 1.57*1.77*4.33 инчен Повод : подарок, благосостојба, свадба, туризам спомен го Фати овој убави додатоци за себе. Исто така прекрасен подарок за вас и вашите пријатели. Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X Боби Pin
' '

Детали

Број На Модел На:
боби pin
Материјал:
легури, кристал
Големина:
Other
Количина:
1pc
Тип На Објект:
Косата pin
Свеж

Избор на клиенти