.

.

New
Kera Вит 500ml Професионални Бразилецот Keratin 8% Формалдехид Третман за кадрава коса

Kera Вит 500ml Професионални Бразилецот Keratin 8% Формалдехид Третман за кадрава коса

DEN 2181.00
DEN 3355.20

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[производи]-[17333] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[17330] Изберете Вашиот Keratin
[xlmodel]-[custom]-[17331] За Пакување
[xlmodel]-[custom]-[17332] За Превозот
[xlmodel]-[производи]-[17334] Ќе Ви се допадне ..

Детали

Тип На Објект:
Косата & Скалпот Третман
Состојка:
KERATIN
Количина:
1 Компјутер
Бренд Име:
kera вит
НЕТО-WT.:
500 ml
Број На Модел На:
Keratin Третман-S-SK002
Свеж

Избор на клиенти