.

.

New
200 парчиња Сребро Бесплатен Превозот Метал Алигатор Коса Клипови Заби Лакови DIY Коса Додатоци трговија на Големо и Мало

200 парчиња Сребро Бесплатен Превозот Метал Алигатор Коса Клипови Заби Лакови DIY Коса Додатоци трговија на Големо и Мало

DEN 623.52

Стока
Достапно.

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Не поднесе спор по желба.
Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.
Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Било увозни давачки или такси се купувачот?s одговорност.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја writed во Ali Express,
ако сакате да го промените,мора да се забележи мене од тоа.Ние не сме одговорни за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат.Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.Вашата цел ќе бидат обработени во 2-4 дена по вашата исплата.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
Наплата процес внимание :
Ако кој било проблем прави пари наплата или стока се врати процес,
ве молиме имајте предвид, може да не се однесуваат наплата или стоката да се врати откако ќе се потврди
примените стоки, и да дадете повратна информација, па ве молиме да се грижи кога ќе го направите ова. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
Бренд Име:
fengyingliu
Тип:
Barrettes
Стил:
Класичен
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
метал
Свеж

Избор на клиенти