.

.

New
Ethlyn топла Етиопската коса додатоци / коса, накит / коса држи Златна Боја накит додатоци за Етиопските жени

Ethlyn топла Етиопската коса додатоци / коса, накит / коса држи Златна Боја накит додатоци за Етиопските жени

DEN 427.20

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ethlyn
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
H002
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Тип:
Barrettes
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти