.

.

New
37*83mm Bowknot Лакови за Коса Додаток Headpiece Главата Бендови Headband Свадба Headdress Булчински За жени, Девојки Hairpin

37*83mm Bowknot Лакови за Коса Додаток Headpiece Главата Бендови Headband Свадба Headdress Булчински За жени, Девојки Hairpin

DEN 217.00
DEN 426.24

Стока
Достапно.


Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
Ние се испита квалитетот на секој производ.
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
Тип:
Шноли
Стил:
Тренди
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Инсекти
Број На Модел На:
1326605
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Свеж

Избор на клиенти