.

.

New
Гроздобер злато остава свадба коса чешли свадба коса додатоци ретро невестата headbands шноли матурска headpiece

Гроздобер злато остава свадба коса чешли свадба коса додатоци ретро невестата headbands шноли матурска headpiece

DEN 235.00
DEN 335.04

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Косата Чешли
Бренд Име:
Queenco
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура На Злато Позлатен
Материјал:
бисер
Стил:
Романтични
Број На Модел На:
YY-C114
Стил:
Жените
Видови:
Косата Чешли
Моделирање:
Цвеќиња
Пакет:
индивидуални пакет
Боја:
Бела
Свеж

Избор на клиенти