.

.

New
Трговија на големо 40*25мм Антички Бронза и Железо Коса Чешли Наоди Додатоци 30 парчиња(JM3278)

Трговија на големо 40*25мм Антички Бронза и Железо Коса Чешли Наоди Додатоци 30 парчиња(JM3278)

DEN 275.04

Стока
Достапно.

Повеќе Чешли
Античкиот Бронза,40*25 MM
Злато : Злато,40*25 MM
Сребро : Сребро,40*25ММ Предмети во Сличен ВИД :
Други предмети во Антички Бронзена БОЈА :

Детали

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
JM3278(0C7)(0T1)(0G5)(2ZI)
Метали Тип:
Железо
Големина:
40*25mm
боја:
античкиот бронза
Количина:
30 парчиња
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти