.

.

New
Бесплатен превозот 1000pcs 4.5 cm Еден Pronge Клип Лента Завиткани Barrettes DIY Коса Клип

Бесплатен превозот 1000pcs 4.5 cm Еден Pronge Клип Лента Завиткани Barrettes DIY Коса Клип

DEN 7752.00
DEN 8160.00

Стока
Достапно.

Нашата Фабрика :
:
.Повеќето од нашите Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.Ви благодариме. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.
НАПОМЕНА : 1. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.Повратни информации
4.Објектот спецификите
Лента Тип : 3/8"
Материјал : Grsograin
Големина : 4.Сертификат
5. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација.5 cm
Боја :
196 бои за избор
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори. Искрено се извинуваме за сите непријатности. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна.Shippment
А). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-7 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
YV161351
Тип:
Headbands
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти