.

.

New
3pcs Лист Дизајн Панк Жените Девојка Коса Клип Pin Ноктот Barrettes Додатоци

3pcs Лист Дизајн Панк Жените Девојка Коса Клип Pin Ноктот Barrettes Додатоци

DEN 259.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

За Производ во Боја : Златна, сребрена. Материјал : Трајни легура. Дијаметар : околу 10 * 2.8 cm. Погоден за повеќето жени и девојки да се носат. Убава деликатна лист пердув коса клип, многу привлечни. Сигурно ќе изгледа многу елегантно облечен оваа слатка hairpin. Едноставен и практичен дизајн, и лесен за употреба.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Barrettes
Материјал:
Железо материјал
Свеж

Избор на клиенти