.

.

New
свадба партија романтични бел розова voile свила цвет коса pin со монистра невестата рачно изработени коса, накит, булчински коса додатоци

свадба партија романтични бел розова voile свила цвет коса pin со монистра невестата рачно изработени коса, накит, булчински

DEN 149.28

Стока
Достапно.

Известување
Ако на превозот надомест е премногу,ве молиме порака ни да се прилагоди на превозот надомест!
романтични бел голема voile цвет коса pin
Опис : коса pin
материјал : voile,бисер,стаклени монистра
боја : бела
големина : 18*10см

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
BHF0022
Материјал:
Свила,Rayon
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
metting joura
Тип:
Шноли
is_customized:
Yes
боја:
розова боја бела
Материјал:
кристал бисер
Свеж

Избор на клиенти