.

.

New
3 Бои Лолита Косата Додаток Злато Чипка Голема двојно Bowtie Гроздобер Принцеза Cos Кралската Висок квалитет на рачно изработени Hairbands Црвена

3 Бои Лолита Косата Додаток Злато Чипка Голема двојно Bowtie Гроздобер Принцеза Cos Кралската Висок квалитет на рачно изработени

DEN 806.40

Стока
Достапно.

Ние ќе се обидеме и да решите вашиот проблем прво. Враќање на избега објектот не ќе се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорот. -Ние може да ви испрати слики на цел пакет по вашата исплата е расчисти и пред превозот. Ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект име, или одредете вредност за царината, ве молиме да не информирате кога остварување на цел со оставање на белешка со продавачот.jsp Ова не е нашата грешка! Најчесто поставувани ПРАШАЊА ~ -Азиски големината е помала од НАС/ЕУ големината. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Купувачот ја прифаќа одговорност за било каква осигурување, проблеми или штета која е предизвикана од страна на превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања. Наплата ~ 1. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми што може да ги има што е можно побрзо. Лоша купувачот е некој кој остава жалби, е навредлив, затворен ум и проблематично. Купувачот, исто така, е одговорен за било кој данок и/или должност трошоци направени од страна на нивната земја. Тоа само ќе ве однесе една минута, и вашите повратни информации е многу важна за нас и ние сме многу благодарни за тоа. http : //raslist. Ние ќе ви ја испратиме стоката по целосната исплата е потврдено. Ви Благодариме!.Ако ви треба брод вашата нарачка преку експрес,ве молиме контактирајте со нас! Ако вашата нарачка износот е над $150 ние ќе брод користење на EMS/ DHL/UPS-от за слободни, plesae контактирајте со нас да се види дали вашата земја е на листата! Unfortunatley, можеме да го направиме ова за Африка, Јужна Америка и други Оддалечени Места.

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Тип:
Hairbands
Број На Модел На:
2016 година
Материјал:
Полиестер
боја:
Пинк Бела Црна, Морнарско сина
Свеж

Избор на клиенти