.

.

New
Симпатична Девојки Лолита Ѕвезди Црна Лак Hairband Чипка Tassel Headwear

Симпатична Девојки Лолита Ѕвезди Црна Лак Hairband Чипка Tassel Headwear

DEN 403.20

Стока
Достапно.


Симпатична Девојки Лолита Ѕвезди Црна Лак Hairband Чипка Tassel Headwear
100% Сосема Нов
Боја : Црна
Стил : Hairband
Пакет : 1pc Hairband

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Црна Лак Hairband
Тип:
Hairbands
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
BLESSUME
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти