.

.

New
120 компјутери/многу ,3.5 рачно изработени singed сатен издувам chiffon цвеќиња за облека коса додатоци

120 компјутери/многу ,3.5 рачно изработени singed сатен издувам chiffon цвеќиња за облека коса додатоци

DEN 3603.00
DEN 3916.80

Стока
Достапно.


ДРУГИ ОБЈЕКТИ :
. Или , можете да изберете локација за подигнување на превозот .Бои : 20 бои 4>.Ако некои боја не ткаенина prodcue , ние ќе го промени со слични farbic произведуваат , па така ќе се исклучи боја , се надевам дека ќе може љубезно ве молиме да се разбере тоа, ви благодариме.00 може да бесплатен превозот во САД , ви БЛАГОДАРИМЕ . Ако сте примиле пакетот , се имате било какви проблеми, pls контакт со мене, прво , воопшто не се отвори спорот , кои ќе имаат лош ефект на продавачот продавница , се надевам дека ќе може љубезно ве молиме да се разбере тоа , ви благодариме . Други , цел вкупен износ од околу $120. Така pls имајте на ум пред да го стави на ред .
2>јас Може да се наредат и други бои?
Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
3>јас Може да се промени големината?
Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
4>Дали вашата понуда вклучува превозот цена?
Да,тоа е бесплатен превозот
Pls имајте на ум дека како што е подолу :
1. moq е 120 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина се постигне да се , ви благодариме
Ние ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!
Пл забелешка :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1>Можев цел помалку од 10pcs или повеќе од 10pcs по боја за да стигнат до 120 компјутери?
Да , тоа е на располагање , ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
jt
Материјал:
Полиестер
боја:
20 бои
Употреба:
косата клип /за коса зафат /headband
Големина:
3.5''inch
MOQ:
120 Компјутери/Многу
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакување:
безбедно пакување
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок
превозот:
10--45 дена од ePacket
Стил:
Headwear
Свеж

Избор на клиенти