.

.

New
120pcs/многу 6CM Мини сатен Рози Цвеќиња Глави Rosette Цвеќиња За девојка Headbands коса додатоци

120pcs/многу 6CM Мини сатен Рози Цвеќиња Глави Rosette Цвеќиња За девојка Headbands коса додатоци

DEN 1417.00
DEN 1728.00

Стока
Достапно.

Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци. Контактирајте со нас
1.Понекогаш тоа може да потрае до 30 работни дена dute на строги обичај Инспекција.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе им обезбеди најдобри serive.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
Вовед duction
1)Боја : 30 боја Алтернативни
2)материјал : Ткаенина,chiffon
3)Тежина : 2.Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како"подарок", со ниска вредност.5 g/парче
4)ГОЛЕМИНА : 6cm
5)пакување : 120pcs / OPP вреќа
( Ве молиме љубезно марка боја кога ќе го поставите цел ,или ние ќе ги испрати по случаен избор)
Превозот
1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди за Објект како што е опишано и Комуникација и превозот брзина .

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Материјал:
Spandex,Rayon
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Свеж

Избор на клиенти