.

.

New
DHL Бесплатен превозот, 300 компјутери/многу , 3.5 инчен Зголеми Ткаенина Цвет, Церемонија Булчински Косата Додаток Applique

DHL Бесплатен превозот, 300 компјутери/многу , 3.5 инчен Зголеми Ткаенина Цвет, Церемонија Булчински Косата Додаток Applique

DEN 6029.00
DEN 7632.00

Стока
Достапно.


Тоа ќе потрае 7-20 дена. За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped.
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона.
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна . Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања.
EMS : 6-12 дена пристигна . Сите бои се предмет на реалните предмети . ( може да се избере бои , ако не , ќе испрати микс )
За нарачка над 120 ДОЛАРИ , ние ќе брод преку DHL, или ЕМС бесплатен превозот . Тоа е исто така добра за embellishing секој занает проекти, старо резервации , - карта во донесувањето одлуки , или поканата .
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра. Ви благодариме за вашето разбирање.
Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам тука
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .
Големина : цвет дијаметар е околу 3.
НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран.
Пакетот вклучува : 300 компјутери .
Многу ви благодариме за вашето купување!
.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
ETALLEG
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
F0202
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Полиестер
боја:
26 БОИ
is_customized:
Yes
Шема:
цвет декорација
Посебни услуги :
Цел на повеќе од $120,бесплатен превозот преку EMS
Свеж

Избор на клиенти