.

.

New
1PCS на Мало се Зголеми Цвет Headband Кристал Кристал Новороденче Принцеза Еластична Hairband лента се зголеми мин цел $3

1PCS на Мало се Зголеми Цвет Headband Кристал Кристал Новороденче Принцеза Еластична Hairband лента се зголеми мин цел $3

DEN 108.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.


КОЛИЧИНА : 1 BUC
Големина : 9.5-10cm
Боја : како на слики
АКО вашата нарачка $3,а потоа Кина Пост Воздух Mail или e Packet бесплатен превозот.
https : //www.aliexpress.com/store/group/Retail-1-PCS/520405_260572681.html?spm=2114.12010608.0.0.2995e5c0q32 NZR

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти