.

.

New
10x Деца Девојки Пеперутка Срца Ѕвезди ББ Коса Клип Hairpin Коса Додатоци

10x Деца Девојки Пеперутка Срца Ѕвезди ББ Коса Клип Hairpin Коса Додатоци

DEN 94.00
DEN 117.60

Стока
Достапно.

10x Деца Девојки Пеперутка Срца Ѕвезди ББ Коса Клип Hairpin Коса Додатоци Спецификација : Материјал : Полиестер,Синтетички Кожа Пеперутка Големина : стан.3.5cmx5cm/1.38"x1.97" Срце Големина : стан.4.5cmx4.5cm/1.77"x1.77" Ѕвезда Големина : стан.3.5cmx5cm/1.38"x1.97" Clip Length : стан.5cm/1.97" Боја : Случајни испорака (Ако сте се купи на повеќе од еден,боја ви се примени може да бидат со иста боја или различни бои) Количеството : 10 Компјутери Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 10 x Бебе Коса Clip (Без мало пакет)

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Број На Модел На:
косата клип
Бренд Име:
BELLYQUEEN
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер,Синтетички Кожа
Материјал:
Легура
Свеж

Избор на клиенти