.

.

New
Новодојдени 1pc на мало Јазол Малку девојки Заврши ѕвезда Headband Памук Деца Headwrap Новороденче Bebes девојка Headband Коса Додатоци

Новодојдени 1pc на мало Јазол Малку девојки Заврши ѕвезда Headband Памук Деца Headwrap Новороденче Bebes девојка Headband Коса

DEN 184.00
DEN 230.40

Стока
Достапно.

Новодојдени 1pc на мало Јазол Бебе Заврши ѕвезда Headband Памук Бебе Headwrap Новородено Дете девојка Headband Коса Додатоци
бебе headband големина : 38cm
количина : 1pc
НАПОМЕНА :
1.Оваа точка да дојде со нова состојба .
2. Ве молиме да се потсети да го продолжи времето за испорака ако не пристигнат на време.
3. Ве молиме пред отворањето Спор или Негативни Повратни информации.
4. Можете да помеѓу ставање ред и завршување на плаќање.
5. "0% од купувачите уживаше овој производ" е систем грешка , што значи дека нема повратни информации.
6. Можете да добиете тука.
Стоката не се пораби се затвори, така што ќе може да се прилагоди нив како што вашето бебе расте. Лак само ќе добие помала поголем главата добива

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Број На Модел На:
al193
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Seeyoo
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Геометриски
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
headband големина:
38cm
бебе поврзана headband:
сплетам headband
Шаблон Тип:
knott headwrap
Пакет:
Opp Кеси
боја:
како на слика
Карактеристично:
Зимски Headwrap
Материјал:
Акрилик,Кашмир,Памук
Тип:
Фотографија Проп Циганска Headband
Важат за:
бебе девојка капчиња headband
Свеж

Избор на клиенти