.

.

New
30 компјутери/ многу , стара chiffon цвет headwear, злато точка chiffon цвет за headband облека коса headband додатоци

30 компјутери/ многу , стара chiffon цвет headwear, злато точка chiffon цвет за headband облека коса headband додатоци

DEN 611.00
DEN 663.84

Стока
Достапно.

Така pls имајте на ум пред да го стави на ред .Бои : 32 бои 4>.
2>јас Може да се наредат и други бои?
Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
3>јас Може да се промени големината?
Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
4>Дали вашата понуда вклучува превозот цена?
Да,тоа е бесплатен превозот
Pls имајте на ум дека како што е подолу :
1. Други , цел вкупен износ од околу $120. moq се 30 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина се постигне да се , ви благодариме
Ние ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!
Пл забелешка :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1>Можев цел помалку од 10pcs или повеќе од 10pcs по боја за да стигнат до 30 компјутери?
Да , тоа е на располагање , ви благодариме.Големина : 7cm 3>. На e Packet пост се откажете зелен канал ,и на патеката информациите кои ќе ги ажурира, полека, околу 10 48 дена да стигнат до САД . Или , можете да изберете локација за подигнување на превозот .
ДРУГИ ОБЈЕКТИ :
.00 може да бесплатен превозот во САД , ви БЛАГОДАРИМЕ .Материјал : chiffon 2>. Ако сте примиле пакетот , се имате било какви проблеми, pls контакт со мене, прво , воопшто не се отвори спорот , кои ќе имаат лош ефект на продавачот продавница , се надевам дека ќе може љубезно ве молиме да се разбере тоа , ви благодариме .

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Chiffon,Полиестер
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
jt
боја:
како бои
Употреба:
косата клип /за коса зафат /headband
Големина:
7cm
MOQ:
30 компјутери/многу
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакување:
безбедно пакување
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок
превозот:
10--48 дена од ePacket
Стил:
headwear headband
Свеж

Избор на клиенти