.

.

New
Жените Headband Со Вештачко Цвеќе Флорални Headpiece За Девојка Headwear Деко И Коса Додатоци Boho

Жените Headband Со Вештачко Цвеќе Флорални Headpiece За Девојка Headwear Деко И Коса Додатоци Boho

DEN 326.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


Материјал : а rtificial цвет 2 Акции Боја : виолетова,сива Количина : 1pcs Може да имаат малку боја различни со различни компјутер,ако умот,да не го купуваат.
Виолетова
Сива
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И ќе треба да плати дополнителни
такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни
со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Детали

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
IubuFiGo
Број На Модел На:
IFW-13
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Материјал:
вештачко цвеќе
Свеж

Избор на клиенти