.

.

New
250pcs Црно и Бело Polka Точка Tuxedo Лак за Коса Клипови Бесплатен Превозот

250pcs Црно и Бело Polka Точка Tuxedo Лак за Коса Клипови Бесплатен Превозот

DEN 4606.00
DEN 4848.00

Стока
Достапно.


1.Објектот спецификите
250pcs Црно и Бело Polka Точка Tuxedo Лак за Коса Клипови Бесплатен Превозот
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Големина : 4.5 cm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
2.Пратката(Бесплатен превозот )
А) сад со Fedex : 3-7 работни дена.
Б) Други земји : Depands.Сакам да шип ќе предмети, како е можно поскоро.Секогаш 3-7 dyas е потребно.
3.Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на receip
4.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.Добредојдовте да контактирате со нас.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Dot
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Стил:
Новина
Пол:
Девојки
Бренд Име:
kimmy
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV140692
Свеж

Избор на клиенти