.

.

New
Трговија на големо 20pcs/10C Мода Симпатична Сјајот Флорални Коса Поклон Девојки Шноли Kawaii Солидна Sequin Цвет Bowknot Коса Клипови Headware

Трговија на големо 20pcs/10C Мода Симпатична Сјајот Флорални Коса Поклон Девојки Шноли Kawaii Солидна Sequin Цвет Bowknot Коса

DEN 1065.00
DEN 1183.68

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте ќе ги локалните обичаи да бидете сигурни дека ако постојат било какви дополнителни трошоци пред купување.Стил : Цртан филм коса клипови
3. Во случај на било каков проблем, неочекувани, ние укажуваат на времето за испорака што е 10 дена на нашата веб страница. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги најасните слики на стил и боите на секој производ проследено со опис во детали.
Сертификати :
Испорака :
1. Или ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашата стока или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време пред да замине други коментар на веб страна,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа без одлагање.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба и стоки, ние сме високо очекуваме вашиот позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални Продавачот Оценка.) под секоја слика. Сите трошоци за увоз е да се Купувачот на сметка.Бои : со цел да се направи сте многу полесно да се земе боја сакате, ние одбележуваме со Бр. Ве молиме студија внимателно со нашите фотографии, како и детален опис на веб страницата, и контакт на интернет за конечна потврда на бои и стил ако имате било каков проблем пред ставање на налози. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во единечната цена или трошоците за превозот.5 Inch
Клипови : Abt 6cm
Бои : Assorted Colors
Употреба : за секоја декорација на косата.Ние сме подготвени да ви помогнеме.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Smart Фиби
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
SMPDZCNHB-1404171
Материјал:
Сјајот & Sequin
Бои:
Assorted Colors
Карактеристики:
bowknot
Клипот Тип:
Топ Hairpin
Свеж

Избор на клиенти