.

.

New
10 компјутери/многу, Mink Крзно Издувам Barrette Коса Клип , Домот додаток

10 компјутери/многу, Mink Крзно Издувам Barrette Коса Клип , Домот додаток

DEN 550.00
DEN 696.00

Стока
Достапно.

Пакетот вклучува : 10 компјутери.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped.
Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации директно.
Оставајќи вашата 5-ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети. DHL, FEDEX : 3-7 дена .
100% Нов Материјал : Mink Крзно + коса клип Бои : 10 Бои како сликата .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Многу ви благодариме за вашето купување!
.
Ние ги користиме Aliexpress стојат превозот,e-Пакет испорака или Кина Пост воздух mail. Mink крзно големина : 7 * 3 cm .
EMS : 6-12 дена за да стигнат до вашата адреса .
Враќање земјите и повратните информации :
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ве молиме да ни даде шанса да го поправат проблемот. ( може да се избере бои , ако не , ќе испрати микс )
Варијации на бои :
ние се обидуваме се потрудиме да се покаже материјал во боја која е што е можно поблиску до оригиналната.
Најмногу време 15-45 дена за да стигнат до вашата адреса,можеби некои дена, доколку доцнењето на Царинските или пост систем.
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
Врати се прифатени,но купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.
Ве молиме љубезно забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .
120 ДОЛАРИ или повеќе,ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL ,Fedex или ЕМС.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
ETALLEG
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Број На Модел На:
S0178
Материјал:
Полиестер
боја:
10 бои
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти